Najaarscompetitie 2018

Hieronder vinden jullie de teamopstellingen, zoals de technische commissie denkt dat afgesproken is.
Controleer of je inderdaad staat op de plaats die je verwacht had. Klopt dat niet neem dan direct contact op met je aanvoerder (en die indien nodig weer met ondergetekende (Peter Soeterbroek tel 046-4525010)).

De jeugdcompetitie wordt verzorgd door de jeugdcommissie.

Denk eraan dat je om competitie te mogen spelen een geldig pasje moet hebben (voorzien van een pasfoto).

Iedereen alvast een geweldige competitie toegewenst!

Peter Soeterbroek

De KNLTB logo's brengen je direct naar de uitslagen en standen van de poule.

Informatie over het invoeren van de standen in MijnKNLTB, vind je hiernaast.

VRIJDAG:

KEERWEIDE 1 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 7

KNLTB

Frank Boesten (A)
Petra Wientjes
Marc van den Heuvel
Marco van de Wal
Philona Amelsbeek-Herber
Els Spronk (reserve)
Miriam Keulen (reserve)

KEERWEIDE 2 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 29

KNLTB

Guido Vogels (A)
Chantal Wackers-Limpens
Miriam Schepers-Houben
Marielle Moreau
Sjir Schepers
Henry Ruipers

KEERWEIDE 3 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 55

KNLTB

José Konickx (A)
Lia Weeda
Francoise Bronnenberg
Maaike Bos
Geert Verstappen
Frans Beusen
René Schoones
Vincent Bos

 

KEERWEIDE 4 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 84

KNLTB

Anouk Driessen (A)
Inge Hollands
Roger Cremers
Fred Rekko

ZATERDAG:

KEERWEIDE 1 Heren 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 16

KNLTB

Frank Boesten
Marc vd Heuvel
Marco vd Wal
Bjorn Prevoo
Raf Pi
Peter Brankaert

Keerweide 1 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 43

KNLTB

Monique Cremers
Patrick Cremers
Kay Schröders
Yolanda Schröders
Bianca Vantilt

ZONDAG:

KEERWEIDE 1 Groen Zondag – Groen 1 – Afdeling 29

KNLTB

Tiebe Boerhof (M, 30178231)
Tijn Boerhof (M, 30178223)
Quinten Houben (M, 29058678)
Bas Harbers (M, 31061966)

KEERWEIDE 2 Groen Zondag – Groen 2 - Afdeling 40

KNLTB

Vigo Huynen (M, 31153852)
Sophia Spauwen (V, 30410606)
Xavi Prevoo (M, 30482054)
Tim Cremers (M, 30578612)
Luka Bos (M, 30482062)
Thom Dijkhuis (M, 31528864)

KEERWEIDE 1 Oranje 2 - Afdeling 50 - Periode 1

KNLTB

Britt Bonekamp
Sarah van de Honing
Sofie Kusters
Zoë Stijnen
Emma Vanhingel
Zoë Vantilt