Voorjaarscompetitie 2018

Hieronder vinden jullie de teamopstellingen, zoals de technische commissie denkt dat afgesproken is.
Controleer of je inderdaad staat op de plaats die je verwacht had. Klopt dat niet neem dan direct contact op met je aanvoerder (en die indien nodig weer met ondergetekende (Peter Soeterbroek tel 046-4525010)).

De jeugdcompetitie wordt verzorgd door de jeugdcommissie.

De competitie begint ook dit jaar weer erg vroeg. Hopelijk zijn de weersomstandigheden in maart gunstig en gaan de banen op tijd open. Probeer een afspraak te maken om direct de eerste week van april een balletje te slaan, want 6 april(!!) barst de competitie los!

De meesten onder ons tennissen ‘s winters ook, maar als u de hele winter niets gedaan heeft is het aan te bevelen om toch maar een

uurtje een binnenbaan te huren om alvast te wennen en om blessures te voorkomen.

Op vrijdag 30 maart worden de aanvoerders van de teams verwacht tussen 19.00 en 20.00 in ons clubhuis om de competitiebescheiden op te halen .
Iedereen kan van 19.00-21.00u op 30 maart zijn pasje ophalen mits de contributie betaald is.

Denk eraan dat je om competitie te mogen spelen een geldig pasje moet hebben (voorzien van een pasfoto).
Iedereen alvast een geweldige competitie toegewenst!

Peter Soeterbroek

De KNLTB logo's brengen je direct naar de uitslagen en standen van de poule.

Informatie over het invoeren van de standen in MijnKNLTB, vind je hiernaast.

DINSDAG:

TC Keerweide 1 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 1e klasse - Afdeling 4

KNLTB

Mirjam Keulen (A)
Marij Keulen
Mirjam Lenoir
Maud Gerets
Annie Lenoir

TC Keerweide 2 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 4e klasse - Afdeling 8

KNLTB

Gemma Leunissen (A)
Mia Ruypers
Lia Weeda
Carla Bockting
Tilly Vroemen

VRIJDAG:

TC Keerweide 1 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 18

KNLTB

Frank Boesten (A)
Petra Wientjes
Marc van den Heuvel
Marco van de Wal
Philona Amelsbeek

TC Keerweide 2 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 21

KNLTB

Leon Zelihsen (A)
Marion Ritzen
Peter Acampo
Els Spronk
Peter Brankaert
Cindy Engelen

TC Keerweide 3 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 20

KNLTB

Roland Moreau (A)
Mariëlle Moreau
Miriam Schepers
Sjir Schepers
Silvia Driessen
Guido Vogels

 

TC Keerweide 4 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 18

KNLTB

Diana Philips (A)
Jeroen Philips
Rene Schoones
VACATURES!!!

ZATERDAG:

TC Keerweide 1 Heren 17+ Zaterdag 1e klasse - Afdeling 10

KNLTB

Wouter Zelihsen (A)
Martijn Zelihsen
Jens Prosje
Jarno Prosje
Joep Gerarts
Daan Brankaert

TC Keerweide 1 Heren 35+ Zaterdag (LIM) 3e klasse - Afdeling 2

KNLTB

Rob Koster (A)
Peter Soeterbroek
Jos Keulen
Pieter Vogels
Wil Doppen
Jan Duyfjes

TC Keerweide 2 Heren 35+ Zaterdag (LIM) 3e klasse - Afdeling 1

KNLTB

Aloys Rutten (A)
Raf Pi
Frank Boesten
Marco v.d. Wal
Marc v.d. Heuvel
Sjoerd Japspers
Perry Peeters

TC Keerweide 3 Heren 35+ Zaterdag (LIM) 4e klasse - Afdeling 1

KNLTB

Peter Lenoir (A)
Vincent Bos
Taco Boerrigter 
Ron Kroeze
Berry de Jager
Geert Verstappen
Maurice van Eck

TC Keerweide 4 Heren 35+ Zaterdag (LIM) 4e klasse - Afdeling 2

KNLTB

Roger Spauwen (A)
Grennes Quee
Ralph Janssen
Frank Huynen 
Dave Fokkinga
Jim Kusters

TC Keerweide 1 Heren dubbel 50+ Zaterdag (LIM) 2e klasse - Afdeling 1

KNLTB

Harrie de Klerk (A)
Hans Dohmen
Jos Gerats
Lou Ensink
Marcel van Leeuwen
Hans Zonneveld

TC Keerweide 2 Heren dubbel 50+ Zaterdag (LIM) 3e klasse - Afdeling 2

KNLTB

Frans Kengen (A)
Wil Wientjes
Wil Bergmans
Vic Leunissen
Fred Odekerken 
Hans Moonen
Paul Welkenhuysen

TC Keerweide 1 Gemengd 35+ Zaterdag (LIM) 2e klasse - Afdeling 3

KNLTB

Geert-Jan van Zeelst (A)
Carla van Zeelst
Petra Wientjes
Björn Prevoo
Gerwin Veenhuizen
Maud Gerets

TC Keerweide 1 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 13

KNLTB

Math Janssen (A)
Gaby Demandt
Gemma Leunissen
Silvia Driessen
Ger Dokter
Jos Dols

TC Keerweide 2 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 9

KNLTB

Peter van Kessel (A)
Mathilde van Kessel
Andrea Vogels
Leon Janssen
Lia Weeda
Frans Beusen

TC Keerweide 3 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 5

KNLTB

Francoise Bronneberg (A)
Yolanda Schröders
Kay Schröders
Monique Cremers
Patrick Cremers
Bianca Vantilt

ZONDAG:

TC Keerweide 1 Dames Zondag 4e klasse - Afdeling 27

KNLTB

Els Spronk (A)
Mascha Rood
José Konickx
Maaike Bos
Amy Schepers
Irene Bruls
Helen Mertens